statistika

Підсумки роботи ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» за 2015 рік

       3 лютого 2016 року в ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» відбулася робоча нарада за участю лісничих агролісництв та головних спеціалістів агролісгоспу. Підводячи підсумки року, що минув, маємо повне право стверджувати, що 2015 рік став для ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» роком позитивних змін та прогресивних зрушень. Було успішно виконано комплекс лісогосподарських робіт, вдало проведено охорону лісу від пожеж, розширено виробничо-матеріальну базу. Фонди підприємства поповнилися рядом лісогосподарських знарядь: плуги, борони, садильні машини, мотокоси. У подальшому це дасть змогу підприємству не лише успішно проводити заходи по охороні і захисту лісу, а й вчасно та ефективно дбати про молоді ліси.
       Дохід від реалізації підприємства зріс на 82,9 % порівняно з минулим 2014 роком. На 68,2 % більше заготовлено ліквідної деревини. Динаміку показників за 2014 -2015 рр. ілюструє таблиця:

       Директор ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» Юрій Володимирович Волошин відмітив, що стрімкими темпами зросла продуктивність праці з 90,8 тис. грн. до 167,4 тис. грн. Найкращі результати в продуктивності показали Полтавське (415,1 тис. грн.) та Чорнухинське (249,4 тис. грн.) агролісництва. Значної економії було досягнуто на заготівлі деревини: виробнича собівартість заготовленого кубометра деревини зросла на 4,6 %, а реалізаційна вартість – на 34,1 %. Саме це дало змогу підприємству заробити кошти на розвиток виробництва, придбати нову техніку.
       Не можна оминути увагою й те, що в 2015 році ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» придбало новий трактор для проведення успішної весняної посадки у 2016 р. та проведення робіт із заліснення у Кобеляцькому агролісництві.
       У цілому підприємство спрацювало на «відмінно» і задало високий темп для нових досягнень у наступному році.

Головний економіст І.М. Кійко