_DSC2571

«ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО» і отримай щедрий дарунок ЛІСУ.

       Посадити своє дерево справа честі кожного українця , адже наша Полтавщина пишається своїми мальовничими краєвидами. Саме лісові масиви чи не найголовніша прикраса нашого довкілля.
       Так і працівники агропромхолдингу «Астарта Київ» філії Кобеляцький цукровий завод виявили бажання в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках « прийняти участь у садінні лісу на території лісового фонду Кобеляцького агролісництва ДП ПДЛП «Полтаваоблагроліс» .
       Захід відбувся теплим сонячним днем 13 квітня поточного року. Учасниками заходу було заліснено зруб в кварталі 20 діл 8 площею 1,6 гектари. Говорять що зміна виду діяльності завжди на користь людині . Думаю буде приємно через пару років приїхати на тихе полювання в посаджений власноручно сосновий лісок . А ліс він завжди віддячує щедрими дарунками тим , хто відноситься до нього з повагою і турботою.
       Прийміть найщиріші слова подяки від керівництва ДП ПДЛП «Полтаваоблагроліс» всім працівникам агропромхолдингу «Астарта Київ» філії Кобеляцький цукровий завод ,які приймали участь у садінні лісу.

Провідний інженер лісових культур
Гриневич Н.Г.