Садіння лісу студентами Аграрного коледжу управління і права ПДАА

Насаджуємо ліси

       Лісокультурна кампанія йде повним ходом в агролісництвах ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс». Виробничими завданнями на поточний рік передбачено провести садіння лісу на площі 150 га, в тому числі шляхом лісорозведення 10 га. Садити ліс будуть майже в кожному агролісництві . На лісокультурні площі буде висаджено близько 1,0 млн. шт. сіянців лісових порід: сосна звичайна,сосна кримська,дуб звичайний,дуб бореальний,клен гостролистий,липа дрібнолиста,груша лісова. На кожну лісокультурну ділянку розроблений проект лісових культур, який передбачає повний технологічний процес вирощування лісових культур.
       Станом на 16 березня вже посаджено 65 гектарів лісових культур,що становить 46% до завдання весни. Лісокультурні бригади в основному сформовані із мешканців сільської місцевості, які працюють на підставі заключених цивільно-правових угод. Найкращі темпи садіння лісу забезпечують Шишацьке (лісничий Хоролець Г.Д) та Гадяцьке (лісничий Проценко О.С.) агролісництва.

       Зважаючи на сприятливі умови лісівники працюють без вихідних,адже потрібно використати кожну погожу днину для садіння лісу.
       В рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» Полтавське агролісництво (лісничий Зуєнко В.В.) запросили до садіння лісу студентів Аграрного коледжу управління і права ПАКУП. Студенти Лубенського лісотехнічного коледжу приймають активну участь у садінні лісу в Чорнухинському агролісництв і (лісничий Бондаренко Ю.А.).
       Думаю, що студенти отримали навики правильно садіння рослин і зарядилися позитивом на довгий час.
       Закликаємо всіх бажаючих долучатися до справи відтворення природних ресурсів Полтавщини.