01.09.kobelyaky-mini

Лісівники завітали на День Знань в Кобеляцький НВК №1.

       Працівники державної лісової охорони Кобеляцького агролісництва завітали на урочисту лінійку в Кобеляцький НВК №1 з нагоди Дня знань до юних друзів лісу та привітали школярів і їхніх педагогів з початком нового навчального року, побажавши школярам успішно навчатися. Учні молодших і старших класів являються активними учасниками Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» допомагають в роботі лісівникам ДП ПДЛП «Полтаваоблагроліс» долучаються до посадки лісу, допомагають заготовляти лісове насіння .
       Лісівники побажали вчителям – творчих успіхів, батькам – бути терплячими і знаходити взаєморозуміння з дітьми, школярам – отримати у школі якомога більше знань, які обов’язково стануть їм у пригоді. Також гості закликали дітей частіше спілкуватися з рідною природою, любити та берегти ліс, бути його вірними друзями.
       Як годиться, в гості ходять з подарунками. Не виключенням був і сьогоднішній день. За дорученням т.в.о. директора ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» Холодного О.А., аби діти зростали талановитими лісничий Кобеляцького агролісництва Лукачов О.К. вручив цінний подарунок для школи.