elka

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА ЗРОСТАЄ В АГРОЛІСІ.

       З першими повідомленнями синоптиків про снігопади зазвичай згадується і свято Нового року. І відразу в уяві постає новорічна красуня ялинка з її запашним ароматом хвої.
       Не за горами свято Святого Миколая і кожен захоче придбати новорічну ялинку в свою оселю на новорічних ринках, а також в спеціально облаштованих майданчиках з продажу новорічних ялинок на території лісогосподарських підприємств ДП «ПДЛП «Полтаваоблагороліс». Ми плануємо протягом наступного тижня облаштувати такі майданчики в Кобеляцькому, Гадяцькому, Шишацькому, Лохвицькому та Лубенському агролісництвах та реалізувати для населення області, близько 3,5 тис. шт новорічних красунь.
       Як і в минулому році кожна ялинка буде маркуватися биркою зі штрих-кодом, що підтверджує законність її заготівлі та реалізації, а також дозволяє покупцю завдяки спеціальному он-лайн сервісу дізнатись походження купленого деревця.
       З метою запобігання незаконним порубам новорічних ялинок в лісі на підприємстві створені мобільні групи,які під час проведення рейдів будуть виявляти порушників. Застерігаємо громадян ,що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 665 від 23 липня 2008 року за кожне незаконно вирубане або пошкоджене до ступеня припинення росту дерево (незаконно добуту одну ялинку в діаметрі до 10 см) на лісопорушника накладається штраф та збиток в розмірі близько 440 гривень.
       Наводимо оптові та роздрібні ціни на новорічні ялинки по нашому підприємстві.

       Де вирощуються та як потрапляє до споживача новорічна ялинка?
       Для того, щоб виростити новорічну ялинку правильної форми і необхідної висоти(біля двох метрів) працівникам лісогосподарських підприємств потрібно затратити на вирощування від 5-7 років.
       Останнім часом перевага надається вирощуванню новорічних ялинок на спеціальних плантаціях, де за саджанцями сосни звичайної та кримської проводяться ручні та механізовані догляди ,а також формування крони саджанців. Така новорічна ялинка буде розкішною і коштуватиме дещо дорожче.
        Частину новорічних ялинок лісівники готують під час проведення рубок догляду за хвойними молодняками, при проведенні освітлень та прочищень хвойних насаджень у віці до 20 років. Даний лісівничий захід направлений на покращення якісного стану хвойних насаджень та рівномірного розміщення головної породи на площі (густоти ). Даний вид рубок догляду за лісом в літній період являється нерентабельним для підприємства, тому переважно проводиться лісівниками під час ялинкової кампанії. Гроші від реалізації новорічних ялинок спрямовуються на утримання лісової охорони та проведення робіт із відтворення лісів( садіння лісу).
       

Поспішайте до нас за новорічними ялинками в зручний для Вас час! Наші ялинки екологічно чисті, мають прекрасний вигляд та додадуть хорошої енергетики вашій оселі!