spartakiada_2016

ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» переможець спартакіади !!!

       10 вересня 2016 року ПОУЛМГ провели спартакіаду присвячену до Дня працівника лісу, яка відбулася на базі Лубенського лісотехнічного коледжу серед спортивних команд лісогосподарських підприємств області .
        За словами організаторів змагань, якими виступили начальник Полтавського ОУЛМГ Юрій Тараненко та Голова обласної профспілки працівників лісового господарства Анатолій Даниленко, такі змагання проводяться з метою залучення працюючих до здорового способу життя та занять спортом.
На спартакіаді були представлені 9 команд які визначали найсильнішого в наступних видах спорту: гирьовий спорт, армреслінг, перетягування канату, волейбол, міні-футбол.
Для команди ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс» спартакіада розпочалася невдало, а саме з поразки по волейболу від досвідченої команди ДП «Миргородське ЛМГ». Оскільки даний вид спорту проводився за олімпійською системою (на виліт), наші хлопці (Зуєнко Віталій, Калайда Ігор, Калайда Микола, Голтвянський Іван, Литвиненко Сергій, Близнюк Ігор, Огризько Сергій) не мали змоги проявити себе і на цьому їх змагання закінчилося.

       Далі проходили змагання одночасно з гирьового спорту та армреслінгу за трьома ваговими категоріями : до 70, до 90 та понад 90 кг.

Наші гирьовики показали наступний результат:
       Калайда Ігор( до 70 кг.) – 10 разів, посівши 3 місце;
       Прокоф’єв Сергій (до 90 кг.) – 13 разів, посівши 1 місце;
       Буць Олександр (понад 90) – 23 рази, посівши 2 місце;
Цей чудовий результат хлопців приніс 1 місце в загальному заліку по гирьовому спорту.

Наші армреслери показали наступний результат:
       Кульченко Олексій( до 70 кг.) – посів 4 місце;
       Ягунов Вячеслав (до 90 кг.) – посів 5 місце;
       Семеділко Володимир ( понад 90 кг.) – 2 місце;
Даний результат приніс в загальному заліку по армреслінгу 3 місце.
       Далі дійшла черга до міні-футбола, нашу команду представляли Олександр Борзовець, Віктор Іщенко, Олексій Кульченко, Владислав Снитка, Артем Візир, Олег Проценко, Сергій Прокоф’єв.

В даному виді спорту команди були розділені на 3 під-грипи по 3 команди, краща команда підгрупи виходила в фінальну групу в якій і розігрувалися колір медалей.
Першу зустріч наші спортсмени впевнено виграли у ДП «Полтавське ЛГ» з рахунком 4:1 (Голи: Візир, Снитка,Борзовець, Прокоф’єв). А далі на нашому шляху у вихід в фінальну групу стояла команда ДП «Кременчуцьке ЛГ» і чесно кажучи чи ми не до оцінили суперника, чи просто відверто не щастило, а суперник навпаки показав максимум своїх можливостей, що і відзначилося на результаті, поразка 1:2 (Голи: Борзовець). Набравши три команди однакову кількість очок наша команда все ж таки потрапила у фінальну групу.
Підходячи до третьої гри в команді була проведена робота над помилками і граючи з командою ДП «Миргородське ЛГ» відзначити потрібно злагоджену гру, про що і свідчить результат 2:0(Голи: Борзовець -2).
       Остання гра, коли вже майже не залишилося сил наші хлопці проявили характер и виграли гру в ДП «Диканський ЛМГ». В цій грі нам потрібна була лише перемога, оскільки ДП «Диканське ЛМГ» виграли у ДП «Миргородське ЛГ» 3:1, тобто в них була краща різниця м’ячів перед нашою очною зустріччю. Наша команда в непоступливого суперника виграла з рахунком 1:0. Переможного голу, який дав змоги отримати медалі найвищого ґатунку, забив Кульченко Олексій.

Окрасою всієї спартакіади став вид спорту по перетягуванню канату. На нього зібрались всі вболівальники, які мали змогу стати частинкою команди і вигукуючи «ВПЕРЕД» підбадьорювати спортсменів.
       В цьому виді спорту красиво і неперевершено, долаючи один за другим суперників перше місце виборола саме наша команда, в складі:Юрій Волошин, Олександр Буць, Володимир Семиділко, Микола Калайда, Іщенко Віктор.

        В загальному заліку за всіма видами спорту з переконливим відривом перше місце зайняла наша команда ДП «ПДЛП «Полтаваоблагроліс»!!!
       Також хотілось би відзначити групу підтримки, якщо були б змагання за кращу підтримку, без сумніву і в цьому ми б були перші.